Ślubne SOS – Pani Ania

by

nb653-001Witajcie,

Nazywam się Ania, jestem szczupłą blondynką, rozm.36, 170 cm wzrostu. Wychodzę za mąż we wrześniu. Zakupiłam suknię- model Rhodesia z kolekcji Rosa Clara Two, zdjęcia w załączeniu. Mam już do niej welon średniej długości ale do końca nie jestem pewna czy welon pasuje do tej sukni.
Jako kolor przewodni wybrałam ciemnoczerwony wpadający w bordo-taki jak róże red naomi, bo z nich właśnie będę miała bukiet. Zastanawiam się czy w takim kolorze kupić też buty. Jakie jeszcze akcenty mogą być w takim kolorze-usta, paznokcie? Chciałabym żeby nie było tego za dużo.
Ponadto zastanawiam się nad fryzurą (mam blond włosy długość za łopatki, mniej więcej do połowy pleców) i biżuterią. Będę wdzięczna za rady.
Mam także pytanie odnośnie stylizacji Pana Młodego.
Jest ciemnym blondynem, planuje zakupić garnitur w kolorze niebieskim (zdjęcie w załączeniu). Powiedziano mi, że ze względu na kolor mojej sukni, narzeczony powinien mieć w takim samym kolorze koszulę. Czy rzeczywiście tak musi być? Ponadto woli krawat, zatem czy powinien być on w kolorze mojego bukietu czyli ciemnoczerwonym? Jakie buty będą pasowały do takiego koloru garnituru?
Z góry dziękuję za pomoc!

Nasze propozycje:
Do sukni może Pani dobrać welon choć my stawiałybyśmy raczej na ozdobny grzebyk wpięty w prostego koka. Naszym zdaniem zdecydowanie powinna postawić Pani prostą fryzurę która podkreśli elegancję sukni. Aby nie przesadzić z kolorem czerwonym należy zastanowić się które z elementów stylizacji mogą być w kolorze – usta, paznokcie, bukiet, buty, biżuteria… i wybrać kilka z tych elementów, ale nie wszystkie :)
Niestety nie udzielamy bezpłatnych porad dotyczących stylizacji Pana Młodego jednak potwierdzamy, że koszula powinna być w kolorze sukni.
nb653-001 nb654 nb655-001
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *