Ślubne SOS – Pani Ania

by

nb524Dzisiaj SOS dotyczące doboru sukni ślubnej do urody Panny Młodej. Nasze porady nie wykluczają konieczności udania się na przymiarki, mają jednak na celu zawężenie obszaru poszukiwań, w czym pomocna ma być świadomość tego co pasuje do urody Panny Młodej.

Pani Ania to niewysoka (160 cm) i szczupła (47-48 kg) brunetka. Wnioskując po zdjęciach obdarzona jest proporcjonalna budową ciała co zdecydowanie ułatwia dobór odpowiedniej kreacji. Cechuje ją także delikatnie opalona cera oraz klasyczne rysy twarzy.

FASON I MATERIAŁ SUKNI :

Wybierając odpowiedni model sukni należy pamiętać, że wszystko co optycznie poszerza, także skraca sylwetkę. Poziome falbanki, szerokie spódnice, zakładki itp. są zatem niewskazane. Optycznie doda kilku centymetrów natomiast dopasowany fason, lekki tren, oraz wszelkie pionowe linie – np. delikatne plisy czy marszczenia. Suknia w stylu rybki powinna być strzałem w dziesiątkę! Delikatnie rozszerzana od kolan, z niewielkim trenem nie tylko podkreśli zgrabną sylwetkę, ale także doda centymetrów. Wydłużają także modele w stylu empire – spowodowane jest to faktem, że „wyższa” talia to wizualnie dłuższe nogi. Tkanina zazwyczaj dopasowana jest do fasonu. Rybki wykonane są z delikatnych koronek, które dobrze współgrają z drobną sylwetką Panny Młodej. Suknie zwiewne w stylu empire to natomiast „lejące” szyfony i muśliny. Odradzamy ciężkie tafty, atłasy oraz dodające objętości organzy czy tiule. Przytłoczą one niepotrzebnie delikatną sylwetkę. Dekolt w formie V to najlepszy wybór przy średniej wielkości biuście. Rozważyć można także zupełnie odkrytą górę i dekolt w formie serduszka. Odradzamy prosty dekolt przy samej szyi i wszelkiego rodzaju stójki i golfy – podobnie jak i inne poziome linie skracają one sylwetkę a jednocześnie poszerzają ramiona.

KOLOR SUKNI:

Pani Ania to lekko opalona brunetka zatem najlepiej będzie wyglądała w odcieniach śmietankowej bieli lub delikatnego ecru. Diamentowa, zimna biel przeznaczona jest bowiem dla zimnych blondynek i brunetek o jasnej karnacji.

BUKIET:

Niewielka Panna Młoda powinna postawić na delikatny, niezbyt okazały bukiet. Subtelna kaskadowa wiązanka także może optycznie wydłużyć postać.

WELON:

Choć drobne Panny Młode wyglądają dobrze także w welonach średniej długości, to te długie i wąskie (lejące, jednowarstwowe) sprawią, że Panna Młoda wydaje się wyższa. Dodatkowo długie welony najlepiej pasują do sukienek o fasonie rybki.

BIŻUTERIA I FRYZURA:

Wysokie uczesanie dopasowane do welonu to także kolejna metoda na dodanie sobie wzrostu. Dodatkowo takie eleganckie uczesanie pasuje do przedstawionych przez nas kreacji. Wiszące kolczyki są odpowiednie zarówno do dekoltu V jak i do odkrytego w formie serduszka.

Oto nasze typy sukienek oraz dodatków.

Suknie ślubne to marki Pronovias, White One, Justin Alexander, Viola Piekut

Biżuteria: NOVIA BLANCA

Buty : KSIS

! UWAGA ! PORADA JEST PŁATNA !

 

 

nb517 nb518 nb519 nb520 nb521 nb522 nb523

 

 

nb524 nb525 nb526

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *