Ślubne SOS – Pani Ania

by

nb364Witam serdecznie

Mam problem z pełną stylizacją, a widzę, że Wasze pomysły są naprawdę dobre, dlatego postanowiłam skorzystać z Waszej pomocy :)

Poniżej przesyłam zdjęcie sukienki, którą już zaliczkowałam.
Szukałam czegoś oryginalnego i pasującego do mnie i ta była właśnie tą jedyną :) Unikam bowiem koronek, kryształków i wszelkiego rodzaju świecidełek.
Mam 33 lata, jestem bardzo szczupłą i drobną osobą.
Ślub zaplanowany jest na czerwiec br. i choć pochodzimy z narzeczonym ze śląska, ślub bierzemy w górach.
Z racji nietypowego koloru sukienki, który nie jest ani biały, ani ecru, a zdaniem Pań w salonie – kremowy z dołem w kolorze bardzo brudnego różu, mam problem z dodatkami.
Jestem blondynką z włosami do ramion. Bardzo chciałabym, żeby całość tworzyła oryginalną całość jednak utrzymaną raczej w skromnym tonie. Sama na co dzień ubieram się z taką sportową elegancją.
Jeżeli chodzi o wiązankę to pierwszym pomysłem był wrzos bądź tulipany, jednak z racji daty ślubu florystki mi odradziły taki pomysł. Uwielbiam za to polne kwiaty, choć nie wiem czy pasują stylem do mojej sukienki.
Jako biżuterię, zastanawiałam się nad perłami jako dodatek, tylko pytanie w jakim kolorze. Z butami również mam mały problem, gdyż, z racji  mojej bardzo drobnej stopy, tradycyjne szpilki mi niestety spadają. Szukam więc sandałków (z paskami).
Jeżeli chodzi o fryzurę, to chciałabym, żeby włosy były upięte, jednak w bardzo naturalny, luźny sposób.

Na co dzień się właściwie nie maluję, tzn. delikatnie tylko podkreślam policzki i tuszuję rzęsy. Mam opadające powieki, więc trudno mi jest się samej pomalować, aczkolwiek chciałbym się skusić na jakiś kolorowy makijaż, zdecydowanie bardziej podkreślając oczy niż usta.

Mam również prośbę o pomoc w wyborze koszuli i dodatków mojego przyszłego męża. Garnitur jest czarny, bardzo klasyczny, a mój narzeczony jest blondynem.

Z góry serdecznie dziękuję i oczekuję cała w niecierpliwości na Wasze pomysły :)

Nasze propozycje:
Do sukni może Pani dobrać luźniejszy bukiet jednak typowo polne kwiaty są po pierwsze mało trwałe a po drugie niezbyt pasować będą do sukni, która mimo oryginalnego koloru nie nawiązuje do folkloru. Subtelne, eleganckie dodatki naszym zdaniem sprawdzą się najlepiej i podkreślą efektowny charakter kreacji.

nb364 nb365 nb366

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *