Ślubne SOS – Pani Ania

by

nb64Cześć Asia i Ida,

Piszę do Was z prośbą o propozycję stylizacji ślubnej. Co prawda mam już kilka pomyslów, ale chciałabym je wszystkie jakoś uporządkować. A widzę, że Wy znacie się na rezczy :)
Ślub biorę 15 sierpnia. Msza myślę, że odbędzię się w małym barokowym kościółku, a wesele w Karczmie w zielonej okolicy (staw, park, drewniany sala).Suknia już wybrana.  Mam ok 165 cm. wzrostu, włosy długie i brązowe, choć niestety bardzo cienkie. Podoba mi się tsyl wiejsko – rustykalny. W takim też stylu będę chciała udekorować salę. Myślałam o kwiatach we włosach albo wianku, ale mama upiera się przy welonie, może udałoby się to jakoś połączyć?  Podobają mi się też duże bukiety, z tych samych kwatów które mogłabym wpleść we włosy.
Co możecie poradzić?

Nasze propozycje:

Suknia ( pomimo stylizacji prezentowanej na modelce) bardzo nadaje się do stylizacji rustykalnej/boho. Jest zwiewna i subtelna co świetnie będzie współgrało z pozostałymi elementami wizerunku. Wianek z powodzeniem można połączyć z welonem. Oprócz tego prezentujemy też dwie inne opcje – kwiaty wpięte we włosy oraz welon ozdobiony kwiatową kompozycją przy grzebieniu. Takie opcje powinny być dobrym kompromisem. Subtelna biżuteria doda całości blasku.

 

nb62 nb63 nb64

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *