Ślubne SOS – Pani Ania

by

sinMam na imię Ania i od dłuższego czasu staram się przyglądac stylizacje, ktore proponujecie innym dziewczynom i stwierdziłam, ze chyba i ja powinnam spróbowac, gdyż wesele coraz bliżej a brak koncepcji na dodatki i bukiet ślubny. Ślub mam w październiku, więc niewiele czasu zostało.
Moja sukienka to Sincerity 3730 w kolorze białym, a teraz kilka słów o sobie. Mam 170 cm wzrostu,rozmiar 36, ciemna oprawa oczu i ciemne włosy.
Jeśli chodzi o bukiet to chcialabym coś w kolorze ciemnego różu w połączeniu z białym, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Czekam zatem na Państwa propozycje.Jeśli chodzi o buty również chociaż chyba najlepiej bym się czuła w białych butach i nie wiem jeszcze co do biżuterii. Bardzo proszę o przeslanie propozycji.

Nasze propozycje:

Róż to numer 1 ( razem z fioletem :) ) jeśli chodzi o ślubne dodatki. Jest to kolor twarzowy i w zależności od typu urody można wybierać w szerokiej gamie odcieni. Brunetkom najpiękniej w intensywnym, ciemnym różu. Do sukni pasować będzie długi, katedralny welon lub delikatny grzebyk. Z oczywistych względów należy zrezygnować z ozdób na szyję, jednak z powodzeniem może Pani wybrać nawet dłuższe kolczyki.

sos1681 sos1682 soso

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *