Ślubne SOS – Pani Ania

by

karaWitam,

Mam 24 lata i w lipcu wychodzę za mąż. Zdecydowałam się na suknię Keira od Anny Kara. Wszystkie sukienki od AK cechuje swego rodzaju prostota jednak tą dosłownie. Podobno przy takiej sukience można zaszaleć a ja czuje, że przy niej można szybko całkiem przeszaleć. Bardzo proszę Was konsultantki White Bride o pomoc.

 

Nie mam zielonego pojęcia co zrobić z włosami? Spiąć, zwinąć, ściąć, rozpuścić, zakręcić? Moje już trochę sa do ramion, bo zapuszczam żeby mieć więcej opcji. Jakie buty? Czy takie proste również będą wyglądać atrakcyjnie? No i najważniejsze bukiet ślubny. Jakie kwiaty będą podkreślać ten elegancki i pozytywnie ostry charakter sukienki? Czy powinnam nawiązać do niebiesko-granatowego garnituru partnera? Jestem otwarta na klasyczne jak i kolorowe dodatki.
Nasze propozycje:
Suknia jest faktycznie „surowa” lecz w tym tkwi jej piękno. Uważamy, że dodatki powinny być równie oryginalnie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż welon, który naszym zdaniem się nie sprawdzi, będzie oryginalna ozdoba typu duży kwiat lub opaska.

sos1324 sos1325 sos1326 sos1327

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *