Ślubne SOS – Pani Ania

by

calaisProszę o pomoc w doborze dodatków do sukni San Patrick Calais kolor off-white. Ślub odbędzie się na początku września.

Jestem niską blondynką z długimi włosami. Mam jasną cerę i niebieskie oczy. Noszę bardzo delikatny makijaż. Ślub chcę utrzymać w stylistyce boho. Chciałabym wyglądać naturalnie i romantycznie. Jeśli chodzi o fryzurę planowałam luźny warkocz lub włosy rozpuszczone. Chciałabym mieć wianek we włosach i bukiet. Chciałabym mieć jakiś kolor przewodni np. delikatny róż? niebieski? Jeśli chodzi o bizuterię to bardzo delikatna, albo wcale. Myślałam też ew. o kolczykach z białymi piórkami nawiązującymi do sukni, ale nie wiem czy to nie będzie za dużo razem z wiankiem Nie mam pojęcia jakie dobrać buty (kolorowe? białe?) jakie dobrać kwiaty? jak zakryć ramiona przy ślubie kościelnym? No i przede wszystkim jak sprawić żeby wyglądać delikatnie, ale nie nijako… Pomocy bardzo proszę! :)

Nasze propozycje:

Styl boho to jeden z naszych ulubionych :) Do Pani urody delikatne dodatki będą idealnie pasować. Zarówno pastelowy niebieski jak i różowy będą dobrym wyborem – można połączyć te dwa kolory. Luźny, rustykalny bukiet, wianek i pofalowane włosy sprawią, że będzie Pani wyglądać oryginalnie, dziewczęco i niezwykle romantycznie. Do tego typu kwiatowych dodatków biżuteria nie jest konieczna. Sandałki ozdobione piórami będą dobrym wyborem. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie jedyne, co będzie pasować do lejący szal.
sos251 sos252 sos253

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *