Ślubne SOS – Pani Ania

by

5c68a7c95aMam na imię Ania i ślub biorę w przyszłym roku w czerwcu. Suknię już wybrałam. Jest to model La Sposa 2014 Iadonne. Delikatna, klasyczna i z trenem.

Mam jednak problem z doborem dodatków (welon, biżuteria, buty, bukiet) i fryzury, więc bardzo Was proszę o pomoc.  Prawdopodobnie kolorami przewodnimi wesela będzie ecru/złoty i łososiowy.

Nie mogę się zdecydować co do welonu bądź ewentualnej przypinki. Co będzie pasować bardziej? I jeśli welon, to jakiej długości? Nie zwykłam chodzić w wysokich szpilkach, więc jeśli chodzi o buty to musi być niski obcasik (ewentualnie baletki). Włosy wolałabym upiąć.Dodam, że jestem 173 centymetrową szatynką o brązowych oczach i lekko śniadej karnacji.
Nasze propozycje:
Do tej klasycznej, prostej sukni pasować będzie elegancki kok i równie eleganckie dodatki. Jeśli zdecyduje się Pani na welon najlepszy będzie całkiem gładki welon mgiełka dowolnej długości. Alternatywą dla welonu może być kryształowy grzebyk. Bukiet wykonany z kremowych oraz brzoskwiniowych kwiatów przewiązany złotą wstążką będzie ciekawym akcentem kolorystycznym. Dodatki w tych odcieniach będą idealnie współgrać z Pani karnacją.
sos91 sos92 sos93 sos94 sos95 sos96

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *