Ślubne SOS – Pani Ania

by

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2013-11-19 194733.bmpChciałam prosić Panie o pomoc z doborze dodatków do sukni. Ślub będę miała na Wielkanoc, w kwietniu 2014. Zdecydowałam się na śmietanową suknie Ladybird .

Wzrost 167, standardowa budowa, włosy ciemny blond za ramiona, z grzywką. Wydaje mi się, że najlepsza będzie stylizacja romantyczna, dlatego chciałam mieć włosy podkręcone i upięte nisko albo też na bok. Bardzo podobają mi się woalki (widziała kilka bardzo subtelnych na Państwa stronie) albo tylko małe kwiatki powpinane w loki, ostatnio jednak coraz częściej myślę że mogą do tej sukni nie pasować i najlepszy będzie welon.  Nie lubię mocno upiętych koków, wole takie romantyczne fale, nie wiem jak wtedy należy przypiąć welon. Rozważam raczej krótki ponieważ nie chciałabym zakrywać ciekawych pleców tej sukni.

Nasze propozycje:
Plecy sukni są wyjątkowo ozdobne i faktycznie zasłanianie ich nie jest zbyt dobrym pomysłem. Welon może być dowolnej długości, jednak ważne, aby był maksymalnie dwuwarstwowy, bez dodatkowych, koronkowych zdobień. Welon mgiełkę można wpiąć pod upięciem ślubnym lub nad – wraz z grzebykiem. Suknia jest ozdobna. dlatego biżuteria nie powinna być zbyt okazała. Delikatna woalka jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Woalkę można połączyć z kwiatem, piórkami lub kryształowym grzebykiem. Romantycznego wizerunki dopełni bukiet w pastelowych odcieniach.
sos58 sos59 sos60 sos61 sos62 sos63
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *