Ślubne SOS – Pani Aneta

by

vanessa32343435

Witam,

mam już suknię. Jest to model Vanessa 1306 (w kolorze białym). Podoba mi się w niej to, że jest skromna, a jednak ma to coś 😉 Bardzo podobają mi się koronkowe bolerka, jednak nie wiem czy do tej sukni pasuje. Tak samo jestem zakochana w ślubnych grzebykach. Sama nie wiem czy na szyję coś chcę –  raczej wolałabym postawić na super kolczyki + grzebyk (jednak nie wiem czy to nie jest już za dużo). Jakiś obraz fryzury już mam. Wklejam sklejkę tego co mi się podoba (zdjęcia pochodzą z internetu).

Nie mam pojęcia jaki bukiet (w swoim zestawieniu dodałam to co mi się podoba). Parę osób jednak powiedziało, że są one „za mdłe” i zleją mi się z suknią. Sama już nie wiem ;(  Liczę, że podsuniecie mi jakąś super inspirację. Mam jeszcze trochę czasu, bo ślub w lipcu. Mimo to, wolałabym wcześniej wiedzieć jak mój look ślubny będzie się prezentował 😉 

Nasze propozycje:
Suknia jest dość prosta, dlatego delikatne, koronkowe bolerko będzie pasowało. Jeśli zdecyduje się Pani na koronkowe bolerko można do niego dopasować welon obszyty takim samym materiałem. Oryginalny, kryształowy grzebyk w połączeniu z pasującymi kolczykami stworzą niepowtarzalny duet. Naszyjnik to byłoby już zbyt wiele:) Jeśli lubi Pani biżuterię można pokusić się o delikatną bransoletkę. Bukiet w pastelowych odcieniach nada stylizacji romantycznego charakteru . Jeśli obawia się Pani, że bukiet będzie mdły można go ożywić kilkoma kwiatami w ciemniejszych barwach.
sos97 sos98 sos99 sos100

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *