Ślubne SOS – Pani Aneta

by

presleyProszę o poradę w doborze dodatków do sukni ślubnej Kolekcja Princessa-model Presley (biała)z kryształkami Svarowskiego plus bolerko- rękaw 3/4, dekolt łódka odsłaniająca obojczyki, całe koronkowe z mieniącymi kryształkami. Welon prawdopodobnie o długości do talii,zdobiony na brzegach kryształkami lecz zastanawiam się też nad wersją długą – do kościoła plus wersja krótsza –  na salę. Mój typ urody to brunetka o gęstych włosach do łopatek, oczy zielono-szare, karnacja o odcieniu brzoskwiniowym, zrost 165, budowa ciała proporcjonalna z pełnym biustem.

 

Chciałabym by całość kreacji była w stylu Glamour. Nie mam wizji bukietu, choć zastanawiam się nad kaliami w jakimś odcieniu pasującym do mojego typu urody( brzoskwinia, róż ale zastanawiam się również nad fioletem i bordo) lub kalie z różami- bukiet w formie bryły. Co do butów chciałabym by miały odkryte palce- odcień współgrający z kwiatami lub srebrny z cyrkoniami. Jeśli chodzi o kolczyki myślę o prostych zwisających z cyrkoniami plus grzebyczek we włosach- fryzura wysoki, gładki kok w formie bananka lub okrągły.

Nasze propozycje:

Ma Pani dość konkretną wizję swojego wizerunku w dniu ślubu. Przedstawiamy kilka propozycji zgodnych z Pani oczekiwaniami. Wszystkie elementy stylizacji, o jakich Pani myśli, będą do siebie pasowały. Kryształowy grzebyk w połączeniu z kolczykami i kryształkami na sukni sprawi, że stylizacja nabierze charakteru glamour. Klasyczny, jednogatunkowy bukiet w kształcie kuli będzie pasować do eleganckiej sukni i fryzury.

sos26 sos27 sos28 sos29 sos30 sos31

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *