Ślubne SOS – Pani Aleksandra

by

Witam serdecznie i na mnie przyszedł czas:) Wybór sukni okazał się dla mnie nie lada wyzwaniem, bo to przecież TA najważniejsza  kreacja. Po kilku podejściach, ostatecznie wybrałam suknię z salonu Classa numer C-1135 w kolorze ecru (uwielbiam koronki). Przymierzałam do tego długi oraz krótki welon w stylu hiszpańskim, jednak nie umiem się zdecydować jaką długość wybrać. Ślub cywilny planujemy ostatniego marca, w plenerze na zamku. Warto, wiec też pomyśleć o jakimś odkryciu.
Mam 168 cm wzrostu, dlatego buty planuje płaskie lub na niewielkim obcasie, żeby zachować różnicę wzrostu miedzy narzeczonym. Chciałabym aby wszystko że sobą grało, a nie wiem w jakim kierunku iść z fryzura i dodatkami – czy tak jak na zdjęciu z suknia? Zrezygnować z welonu i zostać tylko przy ozdobie?
Jeżeli chodzi o moje preferencje, bardziej wolę złoto, a cale wesele będzie w kolorystyce biało-turkusowej w hotelu, o wystroju glamour, w otoczeniu stawu o lasu.
Za każdą podpowiedź bardzo dziękuję.

Nasze propozycje:
Do sukni pasować będzie intensywny kolor – turkus to oryginalny i twarzowy akcent. Turkus w połączeniu z intensywnym różem lub czerwienią to jeden z naszych ulubionych zestawień. Złoto będzie pasować do całości. Do włosów dobrałybyśmy fascynator lub grzebyk dobrany do kolczyków.
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *