Ślubne SOS – Pani Aleksandra

by

Witam,

Przekopując internet w poszukiwaniu pomysłu na fryzurę znalazłam niniejszy blog. Niestety widzę informację, że czas oczekiwania na poradę od Pań wynosi dwa tygodnie, ale postanowiłam zaryzykować. Otóż największy problem mam z fryzurą, a w najbliższy wtorek idę na kolejną próbę do kolejnego fryzjera. W fryzurach chciałabym uniknąć wysokich, „ścisłych” upięć i odsłoniętego czoła. Preferuję raczej luźne fryzury, pierwotnie nawet chciałam mieć rozpuszczone włosy, ale suknia, którą wybrałam ma pięknie zdobione plecy, które jednak chciałabym wyeksponować.
Mam również problem z doborem bukietu. Pani w kwiaciarni powiedziała, że jestem drobnej budowy, więc dla mnie będzie odpowiedni bukiet w kształcie kuli, lub nieco mniej okrągły, ale mały. Podobała mi się wersja z białymi frezjami oraz fioletowe i różowe eustomy. Jednakże stwierdziłam, że może za dużo dobroci. Moim marzeniem zawsze były peonie, ale niestety nie we wrześniu – bo wtedy mam swój ślub. Poza tym po namyśle wolałabym uniknąć tej eustomy, zaś frezja mogłaby zostać. Tylko pytanie, jakiego rodzaju te kwiaty? I w końcu w jakich kolorach? Czytałam gdzieś, że powinny być przynajmniej o ton ciemniejsze od sukni.
Model sukni, którą wybrałam to Sposabella 1459 w odcieniu pudrowy róż. Po publikacji zdjęć ze ślubu Mariny i Szczęsnego zakochałam się w jej bukiecie, ale niestety, to są te nieszczęsne peonie, w dodatku w bieli. Nie wiem, czy biały bukiet byłby w moim przypadku odpowiedni. Mam ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy i jak wspominałam, jestem drobnej postury – 162 cm wzrostu, dodatkowo mam dość bladą cerę. Może więc jednak odpuścić czysto biały bukiet?

Nasze propozycje:
Naszym zdaniem jasny/biały bukiet to znacznie lepsza opcja niż róż. Z różem, w naszym odczuciu, będzie po prostu zbyt różowo i za słodko. Biel sama lub z zielenią jest znacznie lepszym ( naszym zdaniem najlepszym) rozwiązanie. Bukiet może być okrągły lub w kształcie łezki ( wydłuża sylwetkę) i stosunkowo niewielki.
nb1710 nb1711 nb1712
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *