Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

nb35Witam,

Ślub odbędzie się 02.05.2015r, mam ogromny problem w doborze dodatków, suknia w załączniku z kolekcji sposa ditta, sukienka będzie biała, jest mocno zdobiona jeżeli chodzi o gorset, tiul jest zdobiony brokatem oraz wykończony koronką. Mam problem nie tylko z dobraniem biżuterii, ale także z fryzurą, bukietem i włosami. Kolorem przewodnim na weselu będzie fuksja.
W załącznikach dołączam propozycję dodatków o jakich myślałam, ale nikt nie potrafi mi doradzić: biżuteria swarovskiego, bukiet róże, jeżeli chodzi o fryzurę nie mam pojęcia gdyz moje włosy są długie, ciemne i proste, ale myślałam bardzkiej iść w kierunku rozpuszczonych niż koka. Myślałam o doborze kwiatka do włosów, ale nie wiem czy to wszystko nie będzie za dużo, czy może jakaś spinka? Bardzo proszę o pomoc.

Nasze propozycje:

Suknia jest dość zdobna i choć jesteśmy fankami konsekwencji to jednak nie zdecydowałybyśmy się na komplet biżuterii składający się z naszyjnika, kolczyków i bransoletki. Zdecydowanie radzimy zrezygnować z naszyjnika, gdyż dekolt jest mocno ozdobiony. Niestety nie jesteśmy fankami tego typu biżuterii- wolimy bardziej elegancką biżuterię, ze srebrną oprawą. Co więcej, takie kryształki na „żyłce” wyszły już z mody… Rozpuszczone włosy to efektowna, choć zdaniem niektórych niezbyt praktyczna fryzura. Może Pani zupełnie zrezygnować z ozdoby do włosów, taka fryzura sama w sobie jest ozdobą Panny Młodej.

 

nb35 nb36 nb37

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *