Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

agnieszkaWitam, piszę do Was z prośbą o pomoc w dopełnieniu mojej stylizacji ślubnej. Moja suknia to: Agnes Bridal Dream 11330 z tym, że moja nie będzie miała ramiączek natomiast pas będzie wyszyty ze śnieżnobiałych koralików. Kupiłam nawet buty w jasnym beżowo-różowym kolorze. Myślę także nad pastelową biało-różowo-beżowo-łososiową wiązanką. Mam natomiast ogromny problem z biżuterią i fryzurą. Mam okrągłą twarz i najlepiej wyglądam w rozpuszczonych włosach ale na całonocną zabawę raczej się u mnie nie sprawdzą. Ślub jest w sierpniu więc czasu mam jeszcze trochę. Mam 172cm, brązowe włosy i jasną karnację.
Pomóżcie! :)

Nasze propozycje:

Jeśli dobrze się Pani czuje i wygląda w rozpuszczonych włosach proponujemy fryzurę częściowo spiętą. Pofalowane, podpięte włosy będą dobrym wyborem. Ze względu na odkryty dekolt sukni może się Pani zdecydować na okazałe kolczyki. Bukiet w pastelowych kolorach będzie idealnie pasował do butów.

sos7 sos8 sos9

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Agnieszka

  1. Agnieszka
    21 kwietnia 2014 at 20:22 (4 lata ago)

    Super! Bardzo dziękuję za inspiracje. Faktyczne, te kolczyki to super pomysł i pierwsza wiązanka jest idealnie trafiona w mój gust :)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *