Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

agnieszkarWitam serdecznie,

Szukając inspiracji weselnych przeglądałam tysiące stron z inspiracjami i wkońcu trafiłam na Waszą stronę. uhh jak miło.:) Jak każda panna młoda chcę zachwycić na swoim weselu, dlatego przyda mi się kilka rad Profesjonalistów!
Tego jestem pewna: mam 165 wzrostu, brązowe oczy i włosy. Wybrałam już suknię, myślę, że odpowiednia do mojej figury:  Lotus w kolorze ecrui z salonu Afrodyta! Kolory przewodnie to: pomarańczowy, granatowy i biały. Dlatego też bukiet chciałabym w kolorze pomarańczowym (żywym??). I w zasadzie tylko tego jestem pewna, reszta to dylematy…Korzystając z okazji proszę o kilka rad: jaką dobrać biżuterię, fryzurę (upięcia, koki), buty i bukiet do mojej sukni.
Dodam, ze ślub biorę w lipcu:) 
Nasze propozycje:
Kolory przewodnie są dość ciemne i kontrastujące z odcieniem sukni ślubnej. Bukiet może być wykonany z kwiatów w soczystych kolorach, jednak buty powinny pozostać jasne, w kolorze sukni. Ciemne buty i bukiet sprawiłyby, że stylizacja byłaby przeładowana kolorem. Do eleganckiej sukni proponujemy równie eleganckie upięcie oraz połyskujące kolczyki.
sos339 sos340 sylwia zmniejszone logo8

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *