Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

agnieszkaWitam,
za kilka miesięcy wychodzę za mąż, suknia już wisi w szafie, a ja absolutnie nie wiem jakie dobrac do niej dodatki. Dlatego zwracam się o pomoc:)
Suknia jest delikatna, skromna, śmietankowa . Dlatego też zastanawiałam się czy może by ją lekko ożywić dodatkami, ale nie wiem czy nie przytłoczy to jej uroku.
Sama jestem blondynką (włosy do połowy pleców), w lecie piegowatą ( a ślub będzie właśnie letnią porą), mam 166 wzrostu,  rozmar 36 i niebieskie oczy.
Zastanawiałam się więc nad dodatkami np. nad brzoskwinią ( buty, biżuteria, kwiaty), brudnym różem, ewentualnie wrzosem lub niebieskim. Czy może powinnam zostać przy delikatnych dodatkach w kolorze sukni?Nie mam też pojęcia czy pasowałby do niej welon, czy raczej zostać przy delikatnych spineczkach z kryształkami lub kwiacie we włosach….choć nie wiem czy to już nie będzie za dużo.
I ostatnią nurtującą mnie kwestią jest typ bolerka lub szala, którym mogłabym przykryć ramiona w kościele.

Nasze propozycje:

Ożywienie sukni kolorowymi dodatkami jest dobrym pomysłem. Bukiet w pastelowych odcieniach i pasujące do niego buty to najlepszy wybór. Do tak klasycznej sukni pasuje praktycznie każdy rodzaj biżuterii oraz ozdoby we włosach. Zarówno kwiat, grzebyk jak i welon będą odpowiednie – wszystko zależy od Pani preferencji. Jeśli jednak zdecyduje się Pani na welon najlepszy będzie całkiem prosty, welon-mgiełka. Suknia ma dość szerokie ramiączka, co raczej wyklucza założenie do niej bolerka.

sos153 sos154 sos155 sos156

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *