Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

 

Suknie Love, Salon Karina w RybnikuŚlub za pasem, dokładnie za miesiąc, a ja wciąż nie wiem, co psuje do mojej sukni i do mnie. Proszę o pomoc.
Jestem niebieskooką szatynką, włosy długości do ramion, obcięte na boba. Nie mam pomysłu na fryzurę. Chciałam mieć welon, ale ostatecznie z niego zrezygnowałam, bo boję się, że przy tej długości włosów szybko go zgubię. Co w takim razie zamiast?

Przewodnim kolorem ślubu są barwy jesieni (pomarańcz, czerwień, róż). Czy wypada, aby mój bukiet był w takich kolorach, a jeśli tak, to jak duży i jakiego kształtu. Mam 1,65m i jestem drobnej postury.

I na koniec biżuteria. Ile i jaka?

Proszę o radę.

Pozdrawiam

Agnieszka

PS. Super ten blog.

Nasze propozycje:

Do krótkich włosów lepiej od welonów pasują woalki, opaski, lekkie stroiki i grzebyki. Włosy tej długości najlepiej ułożyć w delikatne fale, ich przewaga nad długimi fryzurami jest taka, że skręt utrzymuje się dłużej ( włosy nie są tak ciężkie). Bukiet utrzymany w kolorach jesieni to świetny pomysł. Zgaszone czerwienie, pomarańcze i róże będą harmonizować z jesienną aurą i dodadzą stylizacji klimatu. Warto tylko pamiętać aby bukiet nie był zbyt wielki gdyż jest Pani raczej drobną osobą.

 

sos574 sos575 sos576 sos577 sos578 sos579

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *