Ślubne sos – Pani Agnieszka

by

J6264

Witam,

Mam na imię Agnieszka i na początku sierpnia 2013 roku wychodzę za mąż. Serdecznie proszę Panie o pomoc w doborze dodatków do sukni ślubnej Moonlight J6264. Suknia będzie w kolorze ivory-platinum oraz nie będzie posiadała kwiatowych aplikacji widocznych na zdjęciu. Jestem niską (165cm) trzydziestoletnią blondynką z bardzo dziewczęcą jak na swój wiek urodą co sprawiało mi problem w doborze sukni a aktualnie w wyborze dodatków (welon czy woalka, klasyczny koczek czy lekkie upięcie, buty,
wiązanka – jaki kolor?, perły czy kryształy). Cenię prostotę, lubię wyglądać skromnie ale elegancko. Bardzo liczę na propozycje od Pań.

Nasze propozycje:

Dziewczęca uroda to zaleta i uważamy, że należy ją podkreślać. Służyć temu może bukiet skomponowany z kwiatów w żywej, letniej kolorystyce – róż, brzoskwiniowy, zieleń, żółty. Do sukni pasować będzie zarówno welon jak i inne ozdoby. Jeśli chce Pani podkreślić swój dziewczęcy typ urody to proponujemy subtelne upięcie i stroik, delikatny welon lub opaskę. Jeśli pragnie Pani natomiast dodać stylizacji szyku idealnie sprawdzą się kryształowe grzebyki i bardziej klasyczne upięcie. Wybór pomiędzy perłami i kryształami jest natomiast wyborem, który musi Pani podjąć sama. Suknia nie jest zdobiona ani jednymi ani drugimi zatem obydwie opcje wchodzą w grę. Buty mogą być dobrane do jednego z kolorów występujących w bukiecie lub tradycyjnie w kolorze sukni.

Downloads46dodatki77sos dzsosslubne7swarovski4ślubne sos22

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *