Ślubne SOS – Pani Agata

by

belunoZainspirowana Waszym blogien proszę o pomoc w wybraniu dodatków do sukni ślubnej Beluno model 218. Mam 25 lat 170cm wzrostu sylwetke szczupłą. Mam sięgające za łopatki ciemne włosy. Ślub odbędzie się w maju.

Mam dwa pomysły :

1) stylizacja w stylu hiszpanskim bukiet z czerownych róż, włosy na bok loki ( o ile będzie to pasować boję się że do sukni z zabudowanym dekoldem może nie pasować taka fryzura). Zastanawiam się nad tym bo boję się że to może wyjsć nie zbyt elegancko tylko kiczowato ze względu na to, iż suknia jest bogato zdobiona.

2) albo stylizacja romatyczno – wiosenna bukiet w kolorach pastelowych ( może mięta). Lekko upięty kok albo także loki.

Welon mam już będzie długości do połowy uda gładki dwa płatki. A co WY myślicie?  co moglibyście mi doradzić? Chciałabym wyglądac lekko romatycznie z klasą nie chcę się postarzać. Jaka biżuteria by pasowała? Jaki makijaż? Suknia jest biała zdobiona z elementami srebnymi? Albo z jakim kolorem połączyć tą suknie? Czekam na jakiś fajny pomysł.

Nasze propozycje:

W ostatnim zdaniu sama Pani odpowiedziała sobie na pytanie jaką stylizację wybrać :) Styl hiszpański ( niestety częśto „kaleczony” przez Panny Młode) z pewnością jest stylem który nie odejmuje lat i nie jest szczególnie dziewczęcy. Natomiast delikatny, pastelowy bukiet ( połączenie róży, mięty…), subtelne upięcie włosów i dziewczęcy makijaż to z pewnością elementy które sprawią że będzie Pani wyglądała „lekko i romantycznie”. Suknia ma srebrne zdobienia więc biżuteria także powinna być usrebrna. Jeśli chodzi o makijaż to warto rozważyć srebrny z dodatkiem mięty.

sos991 ślubne sos6Desktop73 makijaż9 Ostatnio zaktualizowane20

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *