Ślubne SOS – Pani Agata

by

Witam.
Pod koniec września 2016 roku wychodzę za mąż.  Wybrałam suknię ślubną firmy Ev fashion, model Hiav Hircyk z koronkową koszulką.
Mam bardzo dziewczęcą, delikatną twarz. Jestem niska (158 cm wzrostu) i szczupła, włosy brązowe sięgające za ramiona, oczy brąz, piegi. Największy problem mam z fryzurą, ponieważ mam wrażenie, że niewiele fryzur do mnie pasuje – loki, fale, upięcia na bok odpadają, luźne nie trzymają się zbyt długo na moich włosach. Chciałabym, aby moja fryzura była elegancka, a zarazem dziewczęca. Myślałam o jakimś wysokim koku, gdyż także nie pasują mi upięcia niskie. Chciałabym postawić na wystawną biżuterię w postaci szykownych kolczyków. Proszę zainspirujcie mnie, bo jak dotąd żaden fryzjer nie zdołał sprostać moim wymaganiom.
Pozdrawiam serdecznie!

Nasze propozycje:

Wysokie upięcie włosów ma wiele zalet – dodaje centymetrów, optycznie wyszczupla sylwetkę, dodaje rysom szlachetności. Propozycje do Pani sukni to wysoki kok, ozdobna biżuteria oraz bukiet w kolorze fioletu – mamy nadzieję, że te opcje przypadną Pani do gustu.

nb1676 nb1677 nb1678

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *