Ślubne SOS – Pani Adriana

by

nb728Witam,
Potrzebuje pomocy w połączeniu czy dobraniu wszystkiego aby miało spójną całość. Nasz ślub to spontaniczne wydarzenie które poprzedziło 8 letnie bycie ze sobą. Planowaliśmy ślub cywilny ale podczas zimowej przechadzki zauroczyliśmy się w nie dużym kościółku na starówce….
I z tego miejsca doszliśmy do mojej prośby. Zakupiłam suknie z kolekcji 2013 sweatheart model 5996(zdj w załączniku). Suknia ma piękna ozdobną górę i skromny dol.dekolt w kształcie serca i gole plecy. Tył suwak z guziczkami i długi tren.Kolor Ivory.Ja jestem niewysoką blondynką (ciemny blond- nigdy nie farbowałam włosów), z włosami do ramion. Nie chodzę w zbyt wysokich obcasach. Nie wiem jakie dodatki dobrać,upięcie,rodzaj i kolor butów, bukiet i biżuterię. Załączam dodatki które mi się spodobały.

Nasze propozycje:

Delikatne i eleganckie dodatki to najlepszy wybór do klasycznej sukni. Może Pani postawić na welon lub alternatywną ozdobę. Buty mogą być w kolorze przewodnim. Klasyka w formie i z delikatnym akcentem kolorystycznym – naszym zdaniem to klucz do sukcesu w tej stylizacji.

nb727 nb728 nb729

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *