Ślubne SOS – Pai Kinga

by

sukniadDzień dobry!
05.07.2014 wychodzę za mąż. Wybrałam suknię ślubna Cosmobella model 7633 z kolekcji na 2014r., w kolorze białym. Z naszyjnika zrezygnowałam, ze względu na zdobienie sukni na ramiączku.
Myślałam o asymetrycznym, nisko upiętym koku z loków, We włosach będę miała opaskę, którą dostałam od babci. Z welonu zrezygnowałam. Mam jednak problem z kolczykami i bransoletką. Chciałabym dobrać biżuterię, która będzie pasowała zarówno do opaski, jak i do aplikacji na sukni. Chciałabym również dodać koloru do całej stylizacji, np niebieskiego- myślałam o niebieskich butach i np. niebieskiej wstążce w bukiecie, ale nie jestem pewna czy takie kolorowe dodatki będą pasowały do sukni. Mam 167 wzrostu, ciemne, kręcone włosy do ramion.
Do ślubu coraz bliżej, a im dłużej się zastanawiam tym zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości dlatego proszę o pomoc!

Nasze propozycje:

Do sukni pasować będą dodatki w delikatnym, błękitnym odcieniu. Ze względu na okazałą opaskę i dość bogato zdobione ramiączko i pas sukni proponujemy delikatną biżuterię. Kolczyki nie powinny być zbyt długie. Do kolczyków proponujemy dobrać delikatną, niezbyt rozbudowana bransoletkę.

sos94 sos95 sos96

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *