Ślubne SOS Last Minute – Pani Natalia

by

nb756Witam,
Biorę ślub już w czerwcu. Wybrałam  suknię Anny Kary Karen, kolor naturalna biel, w rzeczywistości wygląda jak ecru. Welonu nie będę miała, chciałabym mieć luźne upięcie, żywe kwiaty we włosach. Florystka zaproponowała wystrój sali w stylu ”ogrodowym” konkretnie ostróżkę ogrodową, kwiaty będą fioletowe, być może z dodatkiem niebieskiego (raczej w pastelach). Nasze winietki ( w kolażach) Swoją stylizację chciałabym utrzymać w pastelowych kolorach – pudrowy róż, kremowy i ew fiolet. Nie mam pojęcia także jaką wybrać biżuterię, kolor i fason butów, manicure, bukiet.

Mam 170 cm wzrostu, raczej proporcjonalną budowę ciała, włosy ciemny blond, oczy szare.
Pan Młody ma ciemno granatowy garnitur, białą koszulę i ten krawat (link) – w rzeczywistości niebieski jest pastelowy, a kropki ecru
Miejsce w którym odbędzie się przyjęcie weselne (link) 
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Nasze propozycje:
Do sukni oraz miejsca w którym ma odbyć się wesele pasować będzie styl nieco rustykalny dlatego kwiaty wybrane przez florystkę są bardzo odpowiednie. Także w bukiecie powinno pojawić się choć kilka takich kwiatów. Kolorystyka kwiatów na sali oraz wiązanki ślubnej powinna być podobna. Dodatkowo jeśli doda Pani do wiązanki nieco fioletu nawiąże ona do winietek. Ostróżkę można połączyć z innymi gatunkami kwiatów, których jest pod dostatkiem w czerwcu. W bukiecie mogą pojawić się piwonie, jaskry, róże ogrodowe i wiele innych. Połączenie kremu, różu, niebieskiego i fioletu naszym zdaniem sprawi, że bukiet będzie prezentował się rustykalnie i będzie pasował nie tylko do wystroju sali, ale także stylizacji Pana Młodego. Do lekkiego upięcia i klimatu uroczystości pasować będą kwiaty we włosach. Także w tym przypadku wybieramy takie jakie pojawiają się w bukiecie. Buty, które Pani przesłała mają prosty fason i będą pasować; my proponujemy jeszcze inne modele. Biżuteria – delikatna, subtelna i kobieca, ale widoczna, doda blasku stylizacji, w której nie będzie żadnych innych „błyskotek”. Manicure – albo zupełnie neutralny, albo pastelowy w kolorach bukietu.
nb756 nb757 nb758 nb759 nb760katalog bez nazwy38
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *