Ślubne SOS

by

gizelleDzień dobry,
chciałabym prosić o poradę w sprawie dodatków do bardzo klasycznej, skromnej i eleganckiej sukni, którą wybrałam na swój ślub w połowie sierpnia.
Mierzyłam bardzo dużo sukien, jednak ta okazała się tą jedyną. Koronki i zdobienia powodowały, że „nie było mnie w nich widać”. Mam 28 lat, drobną figurę, delikatne rysy i bujną fryzurę, wyglądam młodziej (tak mi się wydaje… kiedy w sklepie pytają mnie o dowód:)). Z jednej strony do tak skromnej sukni aż się prosi żeby zagrać kolorem i odważnymi dodatkami jednak mam obawy żeby nie przesadzić. Proszę o pomoc w doborze ozdób do włosów, bukietu i butów. Te ostatnie nie powinny być zbyt wysokie z uwagi na wzrost narzeczonego jednak nie chciałabym żeby wyglądały jak z babcinej szafy. Moje typy co do stylu to może trochę lekkości i romantyzmu?

Nasze propozycje:

Aby stylizacja nabrała romantycznego charakteru proponujemy dodatki w delikatnych, pastelowych kolorach. Ze względu na klasyczny krój sukni bukiet powinien być w kształcie kuli. Jasne kwiaty można ożywić ciemniejszym akcentem. Biżuteria powinna być utrzymana w prostej formie. Geometryczne wzory i niezbyt rozbudowane kształty sprawdza się najlepiej.

bizuteria NOVIA BLANCA 20145 sos97 sos98

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *