Ślubne SOS

by

favorŚwietnie, że Państwo jesteście, gdyż stanowicie bezcenną pomoc w gustownym doborze dodatków na najważniejszy dla Waszych  czytelniczek dzień. Ślicznie dziękuję w imieniu swoim i, jak mniemam, wszystkich Panien Młodych za Państwa Rady z Klasą:) Pozwolę sobie również zwrócić się o pomoc do Pań. Poszukuję rady w kilku kwestiach:

 

1. Jestem niebieskooką długowłosą brunetką (włosy prawie do pasa, proste i ciężkie), wzrost 164 cm, szczupła budowa ciała.  Czy mogłybyście Panie doradzić które upięcie włosów będzie najbardziej adekwatne do mojej sukni?

 

2. Mój Narzeczony będzie brał ślub w mundurze. Zastanawiamy się czy wybrać wiązankę w kolorze zielonym (pasującą do munduru) czy też raczej jasno czerwonym. Bordowych kwiatów wolałabym uniknąć, gdyż zbytnio kontrastują z bielą sukni.

 

3. Kompletnie nie mam pojęcia jaką biżuterię mam dobrać. Cenie zachowanie umiaru. Kolczyki odpadają, gdyż nie mam przekłutych uszu, a o ozdoby typu klipsy się boję, by ich nie zgubić.

5. Suknia na górze będzie zmodyfikowana, gdyż będzie miała ramiączka, co wpływa, jak mniemam , na dobór np naszyjnika.

6. Chciałabym utrzymać hiszpański charakter sukni dobierając adekwatną do tego biżuterię i wiązankę, ale nie musi być ona z pazurem.

7. W grę na ślub wchodzi welon, zaś na wesele grzebień lub żywy kwiat.

Nasze propozycje:

Aby cała stylizacja była utrzymana w hiszpańskim stylu odpowiedni będzie bukiet z czerwonych kwiatów oraz asymetryczna fryzura. Pofalowane włosy upięte na bok można ozdobić żywym kwiatem, lub ozdobnym grzebykiem. Nie powinna się Pani obawiać, że niewielkie klipsy zostaną zgubione – zazwyczaj klipsy mają mocne zapięcie. Jeśli jednak nie zdecyduje się Pani na żadną ozdobę uszu proponujemy naszyjnik i bransoletkę.

sos610 sos611 sos612 sos613 sos614 sos615

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *