Ślubne SOO – Pani Wiktoria

by

magioWitam, proszę o poradę. Nazywam się Wiktoria mam 22 lata. Jestem bardzo szczupła, średniego wzrostu (164cm), o ciemno brązowych włosach. Mam wybraną sukienkę, fryzurę i mniej więcej biżuterię (wiszące kryształowe kolczyki i bransoletka). Suknia jest biała. Niestety nie mogę zdecydować się na żaden bukiet, a nawet na jego kolor. Myślę o bieli, amarancie, fiolecie, chabrowym, ale nie wiem czy wybrać jeden czy jakoś to połączyć. Sukienka jest dość strojna więc myślę, że bukiet nie może być zbyt
szalony, ale nie lubię za bardzo pastelowych bo są dla mnie za blade, a cały biały boję się, że zleje się z suknią. Ślub jest w październiku, ale nie lubię czerwonego ani pomarańczowego. Marzy mi się do kościoła długi welon. No i z racji pory roku potrzebowałabym coś do okrycia się. Chciałabym też ozdobę do włosów, ale nie kwiaty. Nie wiem jak to wszystko ogarnąć, żeby nie wyglądać śmiesznie. Ślub będzie w eleganckim klimacie. Proszę o pomoc. Przesyłam sukienkę i fryzurę.

Nasze propozycje:

Suknia jest bardzo bogato zdoiona więc nie jest łatwo do niej dobrać dodatki. Zdecydowanie welon i ozdoba do włosów to za dużo na raz. Generalnie do takiej kreacji bardziej pasować będzie ozdoba inna niż welon. My jesteśmy fankami pasteli, ale w tym przypadku intensywne kolory sprawdzą się. Bukiet powinien mieć prost kształt i nie powinien być zbyt duży. Jako okrycie wierzchnie sugerujemy tiulowy „komin” – podobne prezentowałyśmy kilka postów wcześniej.

sos1134 sos1135 sos1136

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *