Ślub marzeń – już jutro w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach!

by

11160342_823217624418113_284886067_nCzy wśród naszych czytelniczek znajdą się mieszkanki KIELC i okolic?

Jeśli tak, mamy nadzieję, że zobaczymy się w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach:) Już pojutrze spotkamy się na Targach, które zapowiadają się na najlepsze wydarzenie w 2015 roku:) Podczas wielu warsztatów dowiecie się jak zorganizować swój Ślub Marzeń.
Czym jest Ślub Marzeń? To warsztaty, dzięki którym dowiecie się jak samodzielnie zorganizować swój ślub i wesele. Nauczycie się jak to zrobić profesjonalnie z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Dowiecie się również, co jest ważne przy organizacji tego typu imprezy. Będziemy mówić o tym jak i gdzie dobrać kwiaty, makijaż, fryzurę czy suknię ślubną, która będzie idealnie pasować do Waszej sylwetki. To jednak nie wszystko. Poruszymy także tematy finansowo – organizacyjne. Nauczycie się jak prawidłowo rozplanować budżet, dopasować go do swoich możliwości finansowych, tak abyście nie musieli rezygnując z tego, co jest dla Was istotne przy organizacji tej wspaniałej imprezy.

Pokrótce mówiąc, nauczycie się jak zaplanować ślub swoich marzeń niezależnie od budżetu, jakim dysponujecie, jak zrealizować te wszystkie pomysły samodzielnie, oraz, jak najefektywniej rozplanować je w czasie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
You might also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *