O nas

Pasja, kreatywność, doświadczenie…Jako stylistki ślubne profesjonalnie doradzamy w kwestiach związanych ze ślubnym wizerunkiem Panny Młodej. Tworząc ślubne stylizacje wspólpracujemy ze specjalistami z branży – florystką, stylistką fryzur oraz wizażystką, aby mieć pewność że stylizacja będzie nie tylko oryginalna, ale także pasująca do urody Panny Młodej.

Fascynacja modą ślubną zaowocowała stworzeniem własnej marki ślubnych kreacji oraz dodatków NOVIA BLANCA, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem Panien Młodych ceniących sobie ponadczasową klasykę z nutką vintage.

Joanna Sirak

Śluby od zawsze były moja pasją. Doświadczenie w branży zdobyłam pracując jako Location Researcher i Wedding Planner dla programu „ Nie mów Pannie Młodej”,  którego pierwsza polska edycja okazała się wielkim hitem. Jako członek zespołu produkcji z sukcesem zajmowałam się organizowaniem niepowtarzalnych ślubów w niecałe dwa tygodnie. Swój własny, wymarzony ślub w górach zorganizowałam w tydzień! Jako stylistka i projektantka ozdób ślubnych służę radą jeśli chodzi o wizerunek Pary Młodej. Z chęcia posłużę także radą w kwestiach związanych z logistyką i organizacją śłubu i wesela.

 

 

 

 

 

Ida Szczecińska 

Uwielbiam pracę z ludźmi. Jestem perfekcjonistką i lubię mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni gużik. Lata doświadczenia zaowocowały dużą znajomością branży i sprawiły, że jestem w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Wiem „co piszczy” w modzie ślubnej i na bieżąco ślędzę najnowsze światowe trendy. Odnajduję się zarówno w stylizacjach  klasycznych jak i tych rustykalnych bądź retro, do każdej starając się przemycić „osobowość” Panny Młodej.