Jak wybrać odpowiedni kolor sukni ślubnej?

by

Może się to wydawać dziwne, jednak najcześciej wybierany kolor sukni ślubnej, czyli śnieżnobiała biel, nie zawsze jest wyborem właściwym – dużo Paniem Młodych wygląda w takich kreacjach po prostu zbyt blado.

W takim razie czym się kierować podczas wyboru? I który odcień z pośród wielu dziwniebrzmiących nazw wybrać? Może najlepszy będzie odcień kości słoniowej, szampana lub diamentowa biel?

Poszukiwania idealnego koloru dobrze jest rozpocząć od określenia koloru swojej skóry.Jeżeli jesteś posiadaczką jasnej karnacji (jasna skóra i włosy blond) najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest suknia w kolorze kości słoniowej (biel z półtonami żóltego).

W przypadku, gdy Twoja karnacja jest delikatnie ciemniejsza i ma lekko różowy odcień powinnaś wybierać kremowe kolory – np. waniliowy, lub ecru.

Jeżeli Twoja skóra ma odcień delikatnie żółty, lub oliwkowy najlepiej będziesz wyglądała w sukni w kolorze szampana, rumu, lub diamentowej bieli.

Podczas zakupów pamiętaj o tym, że suknie różnie się prezentują w świetle dziennym i sztucznym, dlatego warto przed podjęciem decyzji o zakupie przymierzać suknię w miejscach o różnym oświetleniu. Wybierając suknię, staraj się zwracać szczególną uwagę na te, w których po prostu czujesz się najlepiej – zagwarantuje to olśniewający wygląd w dniu uroczystości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *